- MPN: GAV23C10MMP
- Weight: 0.04kg
- Dimensions: 46.00mm x 72.00mm x 72.00mm
- SKU: GAV23C10MMP
- UPC: 6009600407107
ARO
Type Quick Coupler Insert - 10 mm ID hose
GAV23C10MMP
[Packaged for display]
Male coupler
- for 10 mm ID hose
- Barbed for good grip
Made in Italy
for 10 mm ID hose